درباره ما

طبق آمار بیش از نیمی از ظرفیت واحدهای تولیدی بلا استفاده و راکد بوده و امکانات و منابع بصورت بهبنه و کارا مورد استفاده قرار نمی گیرد.البته مشکلات متعددی منجر به این رکود شده است ،مواد اولیه،مکان یابی نادرست صنعتی،ورود تولید کننده خارجی،نوسانات نرخ ارز،بالا بودن نرخ تسهیلات ،نامتناسب بودن روشهای مدیریت با نیازهای روز و …. از جمله این مشکلات و مسائل پیش روی واحدهای کوچک و متوسط تولیدی می باشد.
بدلیل محدودیت سرمایه در گردش و منابع مالی امکان حل همه مسائل و مشکلات تولید میسر نیست برای موفقیت و فعال شدن کارخانجات تولیدی ،مسائل را اولویت بندی کرده و سپس با استفاده از روشهای نوین و کارآمد نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمود.
البته افراد و شرکتهای متعددی وجود دارند که در قالب مشاوره مدیریت و یا با ارائه بسته های نرم افزاری آماده برای کمک به حل مشکلات تولید فعالیت می کنند ولی شرکت دان بر این باور است که به دور از فضای انتزاعی و ارائه راه حلهای پیچیده می توان با واقع بینی و شناسایی نیازهای مهم و پایدار کردن سیستمهای مناسب ،واحدهای تولیدی را در مسیر رونق اقتصادی و بهره وری کمک کرد.
شرکت مهندسی سیستمهای تولیدی دان با بهره گیری از تجارب ارزشمند خود در عرصه تولید و با استفاده از علوم و فنون به روز آمادگی دارد در کنار و همراه تولید کنندگان جهت نیل به موفقیت و چرخش اقتصادی واحدهای تولیدی قدم بردارد و با جمع بندی ،دسته بندی و طبقه بندی مشگلات اقدام به اولویت بندی زده و به حل مسائل اصلی بپردازد.
شرکت دانش افروزان نامدار در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ به شماره ثبت ۴۹۶۸۷۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است.
ماموریت شرکت : ارائه خدمات مهندسی سیستمهای تولیدی به کارخانجات و واحدهای تولیدی است.تا حداکثر بهره وری در چرخه تولید کارخانه بدست آید.

آدرس شرکت: تهران- خیابان دکتر شریعتی- خیابان بهار شیراز- خیابان شهید خداپرست- کوچه کامبیز- پلاک۲۳ -طبقه همکف
تلفن تماس: ۷۷۶۰۳۵۰۴-۰۲۱
کدپستی: ۱۵۶۴۷۸۷۵۱۱
نام تجاری: شرکت مهندسی دان